Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Зустріч міського голови Івана Куліченка з переможцями міського конкурсу творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії».

  • 22 травня о 14.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться зустріч міського голови Івана Куліченка з переможцями міського конкурсу творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії». Про це повідомили в управлінні міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради. Школярі-переможці конкурсу матимуть можливість поспілкуватися з очільником міста і  висловити своє бачення майбутнього  Дніпропетровська.

    Міський конкурс творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії» стартував місяць тому. До конкурсу долучилося понад 11 тисяч школярів 9-11 класів. За підсумками другого етапу конкурсу було відібрано 60 найкращих творів, авторів 12  з них визнано переможцями. Учасники конкурсу мали можливість у довільній формі написати про своє рідне місто, його історію, визначні чи пам’ятні місця, його майбутнє і проекти, які на їх думку необхідно реалізувати для подальшого розвитку  Дніпропетровська

    Конкурс організований в рамках інформаційної кампанії зпопуляризації позитивного іміджу Дніпропетровська, його логотипу і слогану. Інформаційна кампанія проходить в рамках проекту «Місто світових брендів. Впровадження маркетингово-інвестиційної стратегії Дніпропетровська». Цей проект впроваджується коштом Федерації канадських муніципалітетів. Логотип і салоган Дніпропетровська теж було розроблено їх коштом, повідомляють в управлінні міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради.

    21.05.2014, 17:21

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария