Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Жінкам, які народять своїх немовлят на День міста, 13 вересня, міська влада надасть фінансову допомогу у розмірі 6 тисяч гривень.

  • Жінкам, які народять своїх немовлят на День міста, 13 вересня, міська влада надасть фінансову допомогу у розмірі 6 тисяч гривень. Цього року допомогу збільшено на 1 тисячу гривень. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Окрім того кожній дитині випишуть святковий сертифікат, у якому буде зазначено, що малюк народився у День міста.
    Традиція підтримки родин, у яких діти  з’явилися  на світ на День міста започаткована 2008 року за ініціативи міського голови Івана Куліченка. Таким чином влада намагається сприяти збільшенню народжуваності, а також вихованню патріотизму та любові до рідного міста. За шість років на День міста народилося  246 немовлят: 130 хлопчиків та 116 дівчат, зазначають у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради. Після виписки з пологового будинку батьки усіх новонароджених отримали фінансову допомогу.

    10.09.2014, 16:14