Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Залучити максимальну кількість аварійних бригад до ліквідації наслідків негоди.

  • Залучити максимальну кількість аварійних бригад до ліквідації наслідків негоди. Таку задачу сьогодні на екстреному засіданні міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій комунальним службам поставив міський голова Іван Куліченко. «Внаслідок сильного вітру у місті повалені понад сотню дерев, порвані контактні мережі, лінії електропередач. Через це є збої у роботі міського електротранспорту, лише на трамвайному маршруті №1 зафіксовано сім випадків повалу дерев на контактні мережі. Маємо підтоплені дороги у Ленінському районі, зараз там ведеться відкачка води», – сказав міський голова Іван Куліченко. Він повідомив, що внаслідок негоди у місті постраждало двоє осіб, їм надано медичну допомогу.

    Очільник міста доручив головам районних у місті рад залучити до ліквідації наслідків негоди підприємства та організації, на територіях яких є повалені дерева. «Необхідно якомога швидше прибрати з проїжджої частини повалені дерева і гілки для безаварійного руху транспорту, відновити контактні мережі для відновлення роботи електротранспорту у звичному режимі», – наголосив Іван Куліченко.

    Зараз до ліквідації наслідків негоди залучені понад 40 аварійних бригад різних служб, зокрема, працюють 8 аварійних бригад «Дніпропетровського електротранспорту», 23 бригади «Міськелектромережі», 4 бригади комунального підприємства  «Гідроспоруди», які відкачують воду з проїжджої частини вулиць Каруни, Білостоцького, Холодильна та житлового масиву Діївка. 5 бригад «Міськзеленбуду» прибирають повалені дерева та гілки з проспекту Карла Маркса, вул. Пушкіна, Пісаржевського та інших.

    24.09.2014, 11:43