Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

За два тижні буде завершено черговий етап робіт з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків по вул. Шелгунова, 8.

  • За два тижні буде завершено черговий етап робіт з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків по вул. Шелгунова, 8. Про це під час виїзної наради повідомив міський голова Іван Куліченко. «Роботи з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків на ж/м Комунар та Парус розпочалися ще 2010 року. При будівництві житлових будинків у цих мікрорайонах будівельники проклали магістральний водопровід через підвали будинків, з роками експлуатації він почав підтоплювати підвали будинків і на сьогодні знаходиться в аварійному стані. З огляду на це ми вирішили винести водопровід з будинків і поряд укласти новий сучасний водопровід з поліетиленової труби, що дозволить довго експлуатувати водопровідну систему», – зазначив міський голова Іван Куліченко.

    Міська програма з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків на ж/м Комунар, Парус проводиться у декілька етапів. «Перший етап робіт на Комунарі, 3, 4 завершено у 2013 році, там прокладено новий водопровід довжиною понад тисячу метрів. Цього року завершено будівельні роботи по вул. Метростроївській, 3, 5, зараз там йде підключення під’їздів до нової водопровідної мережі. Тут на Шелгунова, 8 укладається новий водопровід довжиною 907 метрів, на сьогодні вже укладено 400 метрів. Після цього будемо робити врізки у нову водопровідну систему і  переключатимемо житлові будинки до нового водопроводу. На цьому роботи не завершаться, з весни розпочнеться новий етап: по житловому масиву Комунар ще треба прокласти водопровід довжиною 1 тисяча 600 метрів, по житловому масиву Парус – 906 метрів», – додав очільник міста. За його словами, роботи з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків на ж/м Комунар і Парус фінансуються коштом міського бюджету, їх загальна вартість 13 мільйонів гривень.

    25.09.2014, 16:37