Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

За 9 місяців поточного у місті на 3,3% зменшився показник захворюваності на ВІЛ-інфекцію у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  • За 9 місяців поточного у місті на 3,3% зменшився показник захворюваності на ВІЛ-інфекцію у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради. Зокрема, було зареєстровано 664 нових випадки ВІЛ-інфекції проти 695 випадків за аналогічний період минулого року. Натомість зареєстровано збільшення на 8,1% показника захворюваності на СНІД. Серед усіх вперше зареєстрованих випадків  СНІДу  66,3% (279 випадків) припадає на нові випадки ВІЛ-інфекції, тобто це вперше зареєстровані ВІЛ-інфіковані особи, яким було встановлено ІV клінічну стадію ВІЛ-інфекції на момент взяття їх під медичний нагляд.

    Найчастіше на СНІД хворіють люди з таким захворюванням як туберкульоз. За вказаний період на облік взято 159 ВІЛ-інфікованих хворих на туберкульоз, з них 45 осіб з позалегеневою формою туберкульозу та 114 – з легеневою формою. З усієї кількості таких хворих взятих на облік у поточному році у 99 випадках діагноз ВІЛ/СНІД встановлено вперше. Протягом вказаного періоду профілактику туберкульозу розпочали 265 ВІЛ-інфікованих осіб, лікуватися від туберкульозу розпочали 180 людей. На 0,5% у порівнянні з минулим роком зменшився показник смертності ВІЛ-інфікованих, зазначають у департаменті.

    Під диспансерним наглядом у міському центрі СНІДу знаходиться 6 тисяч 310 ВІЛ-інфікованих, у тому числі  з діагнозом СНІД  2 тисячі 355 хворих.

    07.11.2014, 12:26