Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З понеділка у Дніпропетровську стартує акція «Дружнє таксі».

  • З понеділка у Дніпропетровську стартує акція «Дружнє таксі». Про це під час прес-конференції повідомила начальника управління міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради Наталія Чернишова. «Акцію організовано нашим управлінням спільно з  департаментом транспорту та зв’язку міської ради в рамках  реалізації канадського проекту: «Дніпропетровськ – місто світових брендів». Водії  таксі безумовно мають величезний вплив на формування вражень про місто, оскільки першими зустрічають гостей. Саме від них залежить перше враження, яке гості отримують під час подорожі містом. З огляду на це й організовано нашу акцію, направлену на просування позитивного іміджу Дніпропетровська, ознайомлення гостей з його туристичним потенціалом та формуванням образу гостинного міста» – зазначила Наталія Чернишова.

    За її словами, суть акції у тому, що таксисти, які до неї долучаться матимуть у салоні своїх авто так звану «Абетку таксиста», у якій розмішено інформацію щодо прав та обов’язків водія таксі, наприклад, як зрозуміти чи хоче пасажир спілкуватися, кому і як правильно подати багаж, де пасажиру сісти. Окрім того, у такому буклеті є невеликий словник найнеобхідніших слів на різних мовах та інформація про найвизначніші місця Дніпропетровська. У салоні таксі водії матимуть і спеціальну карту з зазначенням визначних місць, яку даруватимуть гостям. Таксі, які беруть участь в акції, будуть позначені спеціальним знаком з логотипом міста», – сказала Наталія Чернишова.

    На сьогодні учасниками акції «Дружнє таксі» вже стали чотири служби таксі. «Запрошуємо долучитися й інші компанії. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму, яка буде розміщена на сайтах dniprorada.gov.ua та dniproinvitesyou.org. Для таксистів, які братимуть участь в акції, ми організуємо спеціальні курси щодо правил гостинності. Однією з головних вимог участі в акції є наявність у відповідній службі не менше 40 одиниць таксі», – додала начальник управління.

    19.09.2014, 14:39