Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З початку року у Дніпропетровську усиновлено 42 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, з них 40 дітей – громадянами України, дві дитини – іноземцями.

  • З початку року у Дніпропетровську усиновлено 42 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, з них 40 дітей – громадянами України, дві дитини – іноземцями. Про це повідомили в управлінні-службі у справах дітей Дніпропетровської міської ради. За вказаний період у місті створено 7 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, куди влаштовано 10 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 18 дітей тепер будуть виховуватись у вже існуючих прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу. При обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ще 8 родин-кандидатів  на створення прийомних сімей пройшли навчання та підбирають дітей, зазначають в управлінні-службі.

    З початку року з різних причин без батьківського піклування залишилися 223 дитини. Майже всіх дітей фахівцями управлінь-служб у справах дітей влаштовано під опіку, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, усиновлено чи повернено батькам.
    У місті  функціонує 79 прийомних сімей, де виховуються 110 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 12 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 83 дитини. На сьогодні на обліку в управлінні-службі у справах дітей перебуває 1 тисяча 744 дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування, з них 89,2 % виховуються під опікою в сім’ях громадян,  в прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу.

    05.12.2014, 12:29