Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З початку року у Дніпропетровську 80 жінок із 87, що мали намір залишити немовля у пологовому будинку, змінили своє рішення і залишили дитину у родині завдяки психологічній підтримці спеціалістів міського центру для сім’ї, дітей та молоді.

  • З початку року у Дніпропетровську 80 жінок із 87, що мали намір залишити немовля у пологовому будинку, змінили своє рішення і залишили дитину у родині завдяки психологічній підтримці спеціалістів міського центру для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомили у самому центрі. Усім таким породіллям окрім психологічної підтримки, за потребою, були надані юридичні та соціально-медичні послуги.
    Загалом у місті на базі жіночих консультацій та пологових будинків і пологових відділень діють 22 консультаційні пункти, де спеціалісти, зазвичай, це психологи, проводять з вагітними або з жінками, які вже народили, безкоштовні заняття з елементами тренінгу та надають індивідуальні консультації. Зокрема, жінок психологічно готують до пологів, до подолання страху перед цією подією, до усвідомленого батьківства, розповідають про налагодження емоційного зв’язку з немовлям, механізми психологічного виховання дитини тощо.

    Загалом з початку року у таких консультаційних пунктах проведено 178 групових занять, які відвідали 2 тисячі 301 жінка, з них 431 було надано індивідуальні консультації, додають у міському центрі.

    21.07.2014, 14:19