Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З початку року понад 4,5 мільйони гривень виділено з міського бюджету на потреби ветеранів міста.

 • З початку року понад 4,5 мільйони гривень виділено з міського бюджету на потреби ветеранів міста. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Кошти на зазначену категорію осіб виділяються в рамках

  Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни та праці Дніпропетровська «Ветеран». Щорічно фінансування зазначеної програми збільшується. Наприклад, у 2012 році було виділено 2,9 мільйонів гривень, у 2013 році – 3,3 мільйонів гривень, цього року понад 5 мільйонів гривень. В рамках програми до свят та пам`ятних дат ветерани отримують матеріальну та натуральну допомогу. З початку року на ці цілі з міського бюджету було виділено понад 300 тисяч гривень.

  До Дня воїна-інтернаціоналіста інваліди-учасники бойових дій в Афганістані отримали матеріальну допомогу по 550 гривень кожному. 280 інвалідів-афганців отримали цю допомогу на загальну суму понад 171 тисячу гривень. Окрім того, щорічно сім’ї, у яких загинув воїн-афганець, отримують одноразову грошову допомогу на вирішення соціально-побутових питань. Цього року 84 такі родиниотримали відповідну допомогу у розмірі десять мінімальних заробітних плат кожна. Щомісячно до пенсії за загиблого в Афганістані воїна батьки, діти, вдови, які не вийшли заміж вдруге, отримують доплату у розмірі 200 гривень, зазначають в управлінні.

  З нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників для інвалідів війни – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни коштом міського бюджету придбано побутову техніку, зокрема, 32 холодильника, 37 газових плит та 55 пральних машин.   Окрім того, 1 тисяча 34 інваліди, які безпосередньо брали участь у бойових діях у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, у тому числі 49 визволителів містаотримали матеріальну допомогу у розмірі 600 гривень кожен на загальну суму 620 тисяч 400 гривень. Також визволителям Дніпропетровська та України надана натуральна допомога на загальну суму  майже 36 тисяч гривень.

  Ветерани війни, за відсутності технічних умов встановлення стаціонарних телефонів у їх квартирах, забезпечуються засобами мобільного зв’язку. З 2004 року 760 інвалідів – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни отримали мобільні телефони. На щомісячну абонентну плату з міського бюджету з початку рокуперераховано майже 44 тисячі гривень. На сьогодні таких користувачів 97 осіб.

  У Дніпропетровську мешкають 31 тисяча 146 ветеранів Великої Вітчизняної війни.

  01.12.2014, 15:42