Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З початку року на 73 вулицях міста відновлено зовнішнє освітлення.

  • З початку року на 73 вулицях міста відновлено зовнішнє освітлення. Про це повідомили на комунальному підприємстві “Міськсвітло”. З-поміж інших зовнішнє освітлення відремонтовано на вулиці Сировця, Трансформаторна, Оренбурзька, Придніпровська, Мінусинська, Новосибірська, Ашхабадська, Преси, Аврори, Потічна, Лихачова та на інших. На цих вулицях замінено на натрієві майже 2 тисячі ртутних ламп та змонтовано 65,8 кілометрів повітрянокабельних мереж. Роботи з відновлення вуличного освітлення проводяться у кожному районі міста згідно титульних списків. Освітлення відновлюється коштом міського бюджету, на ці цілі вже витрачено майже 4 мільйони гривень. До кінця  року освітлення планується відремонтувати ще на 48 вулицях, зазначають у «Міськсвітлі».

    На балансі комунального підприємства “Міськсвітло” понад 2 тисячі кілометрів мережі зовнішнього освітлення, майже 63 тисячі світлоточок та 574 шаф зовнішнього освітлення.
    Щодо роботи вуличного освітлення можна звертатися до цілодобової диспетчерської служби КП “Міськсвітло”: тел. 745-31-29 та 745-13-07

    20.10.2014, 16:29