Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З початку року до управління з питань захисту прав споживачів міської ради надійшло 24 скарги на товари, придбані в інтернет-магазинах.

  • З початку року до управління з питань захисту прав споживачів міської ради надійшло  24 скарги на товари, придбані в інтернет-магазинах. Про це повідомили в управлінні з питань захисту прав споживачів Дніпропетровської міської ради. Найбільше, 34 % скарг надішло на якість мобільних телефонів, 33 % звернень стосувались якості відео регістраторів, 8 % – планшетів, інші нарікання були на якість побутової техніки. Незначна кількість скарг пов’язана з тим, що люди на свій страх і ризик перераховують гроші за покупку, не отримавши жодних документів на руки і в такій ситуації захистити права споживача неможливо. В управлінні наголошують, що дотримуючись простих правил інтернет-покупки можна зробити безпечними. Купуючи будь-які товари в інтернет-магазині в першу чергу необхідно звертати увагу на документи про підприємницьку діяльність, які регламентують його роботу. Зазвичай вони знаходяться на сайті інтернет-магазинів у вигляді онлайн-закладки або ж ці документи можна запросити в електронному вигляді. Необхідно також звернути увагу на документи, які підтверджують якість товару — це сертифікат якості або висновки від санстанції. Перед покупкою бажано зателефонувати та впевнитись, що інтернет-магазин дійсно існує. Не зайвим спитати розташування  самого магазину та його складу. На рахунку, який в обов’язковому порядку продавець направлє покупцю, обов’язково мають бути дані про магазин  та його місцезнаходження.
    Управління з питань захисту прав споживачів знаходиться за адресою: вул. Високовольтна, 14,телефон 379-08-79. Прийомні дні — вівторок та четвер з 10.00 до 17.00. Перерва з 13.00 до 13.45.

    16.10.2014, 14:37