Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

З 1 квітня у Дніпропетровську стартує місячник безпечного поводження з газом у побуті.

  • З 1 квітня у Дніпропетровську  стартує місячник безпечного поводження з газом у побуті. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови правління-головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. «З-поміж іншого, в рамках місячника працівники ПАО «Дніпрогаз» проводитимуть просвітницьку роботу серед школярів та додатково перевірятимуть газове обладнання у житлових будинках», – зазначив Юрій Безпрозваний. Він також додав, що під час перевірки фахівець «Дніпрогазу» повинен одразу перекрити газ, якщо виявив несправність газових приладів, яка загрожує життю мешканця будинку. У інших випадках він надає припис із зазначенням часу, протягом якого слід усунути порушення в експлуатації газового обладнання. Перевірки газових приладів  проводяться планово та на вимогу абонентів. Подати заявку на перевірку можна за телефоном, вказаним у абонентській  книжці. Виклик спеціаліста, що перевіряє роботу газових приладів безкоштовний, але за потреби заміни деталей, користувач має сплатити їх вартість.

    Заступник начальника управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради Владислав Грицай наголосив, що працівники управління житлового господарства спільно з працівниками ПАО»Дніпрогаз»  регулярно проводять перевірки систем димовентиляційних каналів та газового обладнання. «Я нагадую, що перевіряти димові вентиляційні канали слід 1 раз на півроку, димовентиляційні канали із звуженим перетином – 1 раз у 2 місяці, вентиляційні канали 1 раз на рік. Димові труби котельних, які проходять через житлові приміщення слід перевіряти до опалювального сезону і щомісяця в опалювальний період», – зазначив Владислав Грицай.

    У випадку витоку газу необхідно терміново викликати фахівців аварійно-диспетчерської служби за номером 104.
    На сьогодні у Дніпропетровську житлово-експлуатаційними підприємствами міста обслуговується 258 тисяч 775 квартир з газовими приладами.

    27.03.2014, 15:18