Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Вперше цього року на площі Героїв Майдану встановлять новорічну ялинку.

  • Вперше цього року на площі Героїв Майдану встановлять новорічну ялинку. Про це під час прес-конференції повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Трейгерман. «Новорічна ялинка висотою 29 метрів відкриється 19 грудня о 16.00. Тут же на території  обладнаного казкового  містечка працюватиме каток просто неба та торгові намети. Розважатися містяни та гості Дніпропетровська зможуть тут до 19 січня», – зазначив Борис Трейгерман. Окрім цього, за словами  радника, за традицією в сквері Леніна працюватиме  «Новорічне казкове містечко» з ілюмінацією.

    Головна ж ялинка міста, як завжди, запалає святковими вогнями у центральному парку Глоби, зазначила заступник міського голови Ірина Зайцева. «Традиційно 26-метрова новорічна красуня збирається  з 12 тисяч ялинкових гілок. Ялинка відкриється 27 грудня о 16.00. Цього року святкову виставу глядачам  у парку пропонують в українському стилі під назвою «Котигорошко», учасниками якої стануть кращі творчі колективи міста», – зазначила Ірина Зайцева. За її словами, у парку Глоби до свята Хрещення щодня з 12.00 до 14.00  всім відпочиваючим пропонується  новорічна культурно-розважальна програма. Окрім цього 24 грудня в приміщенні цирку відбудеться свято новорічної ялинки мерії

    «Ялинка в цирку» для дітей пільгових категорій, обдарованих дітей, дітей-переселенців із зони АТО та дітей військовослужбовців. «Вперше цього року у парку ім. Т. Г. Шевченка  працюватиме новорічне святкове містечко з ялинкою, атракціонами,  торгівельними наметами і святковими програмами. Містечко буде розміщено на центральній алеї біля Палацу студентів ДНУ. Студенти вже виявили бажання проводити там різноманітні розважальні заходи. Урочисте відкриття ялинки в парку відбудеться 25 грудня в 16.00,- додала Ірина Зайцева. Окрім того, свою святкову програму для жителів міста готують райони міста, парки, будинки культури та театри. Загалом, з 19 грудня по 19 січня заплановано більше 800 різних новорічних заходів, гостями яких стануть понад 100 тисяч маленьких жителів міста.

    09.12.2014, 17:28