Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Усі вулиці міста, постраждалі внаслідок учорашньої негоди, відкриті для руху транспорту, повідомляють у департаменті комунального господарства та капітального будівництва міської ради.

  • Усі вулиці міста, постраждалі внаслідок учорашньої негоди, відкриті для руху транспорту, повідомляють у департаменті комунального господарства та капітального будівництва міської ради. Повалені дерева та гілки передусім прибрані з проїжджої частини і комунальники продовжують роботу. На цей час розпиляно та вивезено близько 100 дерев. Наразі аварійні бригади «Міськзеленбуду» прибирають повалені дерева з колій  маршрутів №6, 5, 9, вздовж дороги по вул. Героїв Сталінграда від вулиці Титова до масиву «12 квартал», вздовж Набережній Леніна та проспекту Карла Маркса. Аварійні бригади комунального підприємства «Міськсвітло вже відновили зовнішнє освітлення по Запорізькому шосе, вул. Космічній, Набережній Перемоги-4,5,  частково на ж/м Тополя, наразі вони працюють на вул. Героїв Сталінграда від вул. Титова до вул. Тельмана, просп. Кірова, Пушкіна, Карла Маркса, вул. Малиновського, Калиновій, Донецькому шосе, житлових масивах Червоний Камінь, Комунар, Парус, зазначають на самому підприємстві

    За інформацією комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» сьогодні майже повністю поновлено роботу трамваїв та тролейбусів. У звичномур ежимі працюють тролейбусні маршрути № 3, 5, 7, 10, 12, 15, 16, 17, за скороченими маршрутами перевозять пасажирів тролейбуси кільце А (пл. Жовтнева – вул. Каверіна), №1 (вул. Титова – пл. Жовтнева – просп. Гагаріна), №20 (вул. Миронова – вул. Березинська). У звичному режимі курсують трамвайні маршрути №1, 4, 7, 11, 17, 19.

    Через учорашню негоду у місті постраждало 7 людей, усім їм надана медична допомога. Одну людину тяжко травмовано, її прооперовано у медсанчастині №6, додають у департаменті охорони здоров’я міської ради.

    25.09.2014, 16:37