Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У місті продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії, задіяні усі аварійні бригади комунальних підприємств.

  • У місті продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії, задіяні усі аварійні бригади комунальних підприємств. Зокрема,бригади комунального підприємства «Гідроспоруди» вже відкачали воду на проїжджій частині вулиці Каруни, Набережної Перемоги від вул. Космічної до Мерефо-Херсонського мосту, ділянці просп. Гагаріна-вул Сірко, вул. Динамо, Павлова, Сєрова. Наразі комунальники працюють на вулиці Братів Трофимових та на ділянці вул. Березинська – вул. Захарченко. За останньою адресою дорожники ще й  відновлюють осіле дорожнє покриття, повідомляють у департаменті комунального господарства та капітального будівництва міської ради.

    Через негоду у місті не працюють окремі маршрути електротранспорту. Зараз перевозять пасажирів тролейбусні маршрути № 5, 10, 12, 16, 17, тролейбус №20 працює  за скороченим маршрутом до ж/м Клочко, трамвай №19 курсує лише до електровагоннобудівного заводу. Автобуси загального користування працюють на усіх маршрутах, за необхідності вони об’їздять ділянки з поваленими деревами паралельними вулицями. Аварійні бригади «Міськзеленбуду» спільно з бригадами «Дніпропетровського електротранспорту» продовжують прибирати дерева, повалені на колію трамвайного маршруту №1 та на проїжджу частину  вул. Героїв Сталінграда. Пошкоджені мережі зовнішнього освітлення відновлюють аварійні бригади комунального підприємства «Міськсвітло», наразі вони працюють на житлових масивах «Тополя», «12 квартал», «Березинка», «Лівобережний», вул. Артема та Короленка.

    Наслідки буревію ліквідовують і бригади житлово-експлуатаційних підприємств, зокрема, прибирають від гілок, листя, сміття прилеглу до житлових будинків територію, а також допомагають комунальникам розпилювати дерева для відновлення роботи електромереж. Стихією пошкоджені дахи 10 житлових будинків комунальної власності, усі вони будуть відремонтовані, додають в управлінні житлового господарства міської ради

    24.09.2014, 16:15