Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську за перший квартал поточного року показник захворюваності на туберкульоз зменшився на 30,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.

  • У Дніпропетровську за перший квартал поточного року показник захворюваності на туберкульоз зменшився на 30,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради.  За вказаний період у місті туберкульоз виявлений у 168 мешканців міста, тоді як за такий же період минулого року – у 242. До індикаторів виявлення туберкульозу відноситься показник бацилярних випадків (відкритих форм) серед вперше виявленого туберкульозу. Зокрема. за перші  три місяці поточного року цей показник зменшився на 1,3% у порівнянні з січнем-березнем минулого року. Окрім того, зменшилася смертність від цієї хвороби. За вказаний період 18 летальних випадків проти 19  за перший квартал 2013 року.

    У Дніпропетровську  працює міська програма протидії розповсюдженню соціально небезпечних інфекційних хвороб на 2013-2016 роки. З початку року на відповідні заходи програми з міського бюджету виділено 252 тисячі гривень. За ці кошти проведено туберкулінодіагностику серед дітей до 14 років, закуплено молочні суміші для дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів, проведено страхування медпрацівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги на випадок інфікування ВІЛ при виконанні службових обов’язків тощо, зазначають у департаменті.

    20.06.2014, 13:54