Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську за останній тиждень до лікарів з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 6 тисяч 843 людини, це на 8,9% більше ніж за минулий тиждень (6 тисяч 228 осіб).

  • У Дніпропетровську за останній тиждень до лікарів з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 6 тисяч 843 людини, це на 8,9% більше ніж за минулий тиждень (6 тисяч 228 осіб). При цьому епідеміологічний поріг не перевищено. Про це повідомили у Дніпропетровському міському управлінні Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області. Серед дітей 17 років відмічається зростання захворюваності  на 7,4% – 4 тисячі 257 хворих проти  3 тисяч 940  минулого тижня.  Не дивлячись на загальне зростання рівня захворюваності, питома вага хворих  дітей до 17 років у загальній структурі хворих,  знизилась на 1, 05%.

    Щоб не захворіти на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції варто дотримуватися так званих неспецифічних методів профілактики: обмежити контакт з хворими, відвідування місць масового скупчення людей, частіше провітрювати житлові та виробничі приміщення, додержуватись правил особистої гігієни, вживати вітаміни й інші лікарські засоби, що стимулюють імунітет і підвищують опірність організму до інфекції. При перших ознаках захворювання слід залишатись вдома та викликати лікаря, додають Дніпропетровському міському управлінні Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області.

    14.03.2014, 15:12