Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську відсьогодні заборонено проведення салютів та феєрверків, використання піротехнічних виробів на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, біля кафе, ресторанів, нічних клубів тощо.

  • У Дніпропетровську відсьогодні заборонено проведення салютів та феєрверків, використання піротехнічних виробів на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, біля кафе, ресторанів, нічних клубів тощо. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконком Дніпропетровської міської ради, за нього проголосували всі члени виконавчого комітету. «Введення заборони на проведення феєрверків пов’язане з ситуацією у країні та численними зверненнями містян, які вважають за необхідне відмінити подібні заходи на період проведення АТО»,- зазначив на засіданні виконкому міський голова Іван Куліченко.

    Згідно з рішенням, департамент споживчого ринку і сфери послуг міської ради має  провести роз’яснювальну  роботу щодо зазначеної заборони серед торговельних підприємств, закладів громадського харчування та ресторанного господарства усіх форм власності. Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій міськради доручено звернутись до міського управління міліції щодо забезпечення  виконання вимог даного рішення. Заборона на проведення у місті феєрверків та салютів діятиме до завершення  антитерористичної операції на сході країни.

    01.09.2014, 15:50