Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську відкрився консультативний центр для людей з наркотичною, алкогольною та ігровою залежністю.

  • У Дніпропетровську відкрився консультативний центр для людей з наркотичною, алкогольною та ігровою залежністю. Про це під час прес-конференції повідомила директор Дніпропетровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Фатнєва. «Для зручності відвідувачів, кабінет розміщений у центрі міста на просп. К. Маркса, 60. Тут щодня з 10.00 до 14.00 спеціалісти міського центру служб для сім’ї, дітей та молоді та громадської організації «Центру здорової молоді» надаватимуть безкоштовні  консультації про те, як позбавитись залежності. Ці консультації більше орієнтовані на родичів та близьких наркоманів, алкоголіків та ігроманів, оскільки залежні люди зазвичай не хочуть лікуватися та не звертаються за допомогою до спеціалістів», – зазначила Інна Фатнєва. За її словами, зазвичай люди перемагають свою залежність за допомогою своїх близьких, які умовляють їх на лікування. Тих, хто зголоситься  на лікування направлятимуть  на реабілітацію до центру здорової молоді. За словами керівника відділу профілактики громадської організації «Центр здорової молоді» Сергія Макарова,  консультації та лікування конфіденційні. Лікування триває від одного місяця до півроку, в залежності від стану пацієнта. З підопічними працюють консультанти з хімічної залежності, лікарі, психологи, соціальні педагоги та волонтери. Після курсу реабілітації центр продовжує підтримувати своїх підопічних, половина з тих, хто лікується стають волонтерами закладу і надають допомогу таким же, як і вони. За словами підопічних центру, успішність лікування багато в чому залежить від того, що з ними працюють люди, які самі побороли залежність і як ніхто розуміють складність лікування. «З початку року у нашому центрі реабілітацію пройшли близько 100 людей, близько 40 з них позбулися залежності. 70 % тих, хто пройшов лікування – були наркоманами, 5% – страждали від ігрової залежності», – сказав Сергій Макаров.

    За телефонною консультацією можна звертатись цілодобово за номерами 767-27-68,  097-775-29-97. Або ж з 10.00 до 14.00 за адресою: просп. К. Маркса, 60, кімната 52.

    «Центр здорової молоді», який займається лікуванням та реабілітацією залежних людей,  працює у нашому місті з 2004 року. Він має два стаціонари на 35 місць. Номер телефону центру  – 767-27-68.

    20.11.2014, 16:03