Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську в рамках 200-чя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка готується до випуску книга Володимира Платонова «Пік Шевченка».

  • У Дніпропетровську в рамках 200-чя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка готується до випуску книга Володимира Платонова «Пік Шевченка». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. У 1939 році дніпропетровські альпіністи підкорили вершину на Кавказькому хребті і дали їй ім’я «Пік Шевченка». З тих пір кожні п’ять років вони піднімалися на цю вершину. Всі ці події описані в рукописі книги Володимира Петровича Платонова. Заключний розділ буде написано після чергового сходження альпіністів. Команда альпіністів вже поїхала на Кавказ, саме сходження заплановане на 9 березня – день народження Великого Кобзаря.Видання книги заплановано на травень, зазначають в управлінні.

    Творчості Тараса Шевченка буде присвячено і цьогорічний фестиваль студентської самодіяльної творчості «Студентська весна», який проходитиме у квітні-травні. Команди-учасники вищих начальних закладів міста готують свої виступи за творами поета, додають в управлінні у справах молоді та спорту міськради.

    03.03.2014, 12:26