Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську у зв’язку із зниженням температури повітря на вулиці Курчатова розгорнуто пункт обігріву і гарячого харчування громадян.

  • У Дніпропетровську у зв’язку із зниженням температури повітря на вулиці Курчатова розгорнуто пункт обігріву і гарячого харчування громадян. Про це повідомили у департаменті взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради. У пункті, який знаходиться за автовокзалом, безпритульні можуть безкоштовно обігрітися та похарчуватися гарячими стравами. Тут в денний період громадяни отримують гарячий обід – кашу з тушонкою, хліб та чай, в нічний – гарячий чай та обігрів. Пункт працюватиме цілодобово до підвищення температури повітря, зазначають у департаменті.
    Палатку з пічкою-буржуйкою надало управління надзвичайних ситуацій департаменту Дніпропетровської міської ради, дрова – департамент комунального господарства та капітального будівництва міської ради, а харчі – управління праці та соціального захисту населення міської ради. В нічний час у наметі чергує представник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, додають у департаменті.
    За інформацією управління праці та соціального захисту населення міської ради, сьогодні у місті цілодобово працює міський центр соціальної допомоги по вулиці Свердлова,56, де також можна отримати гарячий обід та першу необхідну медичну допомогу. Окрім того, кімнати обігріву працюють при територіальних центрах обслуговування громадян у кожному районі міста.

    04.12.2014, 18:04