Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську перший заступник міського голови Анатолій Крупський зустрівся з представником управління верховного комісара у справах біженців ООН Надиром Мінбашиєвим.

  • У Дніпропетровську перший заступник міського голови Анатолій Крупський зустрівся з представником управління верховного комісара у справах біженців ООН Надиром Мінбашиєвим. Під часзустрічі вони говорили про реконструкцію коштом ООН шести міських будинків для переселенців із зони АТО. «У першу чергу планується відремонтувати будівлю Центру для переселенців «Допомога Дніпра», оскільки туди потрапляє найбільше переселенців і там вони можуть залишитися деякий час», – зазначив Анатолій Крупський. Він додав, що питання реконструкції 6 будівель буде винесено на  найближчу сесію міськради, щоб можна було якомога швидше приступити до роботи. «Після того, як споруди реконструюють, там зможе мешкати більше тисячі людей. На будівельні роботи ООН готова витратити більше мільйона доларів. Згідно з нашими підрахунками реконструкція може тривати два-три місяці», – додав Надир Мінбашиєв.

    На сьогодні у Дніпропетровському центрі «Допомога Дніпра» зареєстровано 26 тисяч переселенців із Криму, Донеччини та Луганщини.

    19.12.2014, 9:41