Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У Дніпропетровську до Дня міста відремонтують бульварну частину проспекту Карла Маркса від монументу «Вічна Слава» до вулиці Леніна.

  • У Дніпропетровську до Дня міста відремонтують бульварну частину проспекту Карла Маркса від монументу «Вічна Слава» до вулиці Леніна. Про це під час виїзної прес- конференції повідомила заступник директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради Анна Москаленко. «На сьогодні роботи з благоустрою ведуться від монументу Вічної Слави до вулиці Фурманова, тут вже встановлено 290 метрів бордюру, далі комунальники укладатимуть тротуарну плитку. Загалом на цій ділянці планується укласти понад 2 тисячі квадратних метрів плитки», – зазначила Анна Москаленко. Вона додала, що під час благоустрою бульвару будуть облаштовані велосипедні доріжки, їх виділять іншим кольором, а саму плитку укладатимуть на сантиметр нижче, ніж на пішохідній частині. Велодоріжки будуть укладені від проспекту Гагаріна і уздовж усього проспекту К. Маркса. Анна Москаленко також зазначила, що департамент також готує подарунок для дніпропетровців – планується викласти вишиванку із плитки від вулиці Дзержинського до вул. Барикадної.

    За словами заступника директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва міськради, після Дня міста поточний ремонт бульварної частини проспекту К. Маркса продовжиться – роботи будуть вестись від вулиці Леніна до залізничного вокзалу. Загалом благоустрій центрального проспекту міста планується закінчити у листопаді.

    Анна Москаленко наголосила, що поточний ремонт проспекту К. Маркса виконується коштом міського бюджету. Загалом під час ремонту планується укласти 30 тисяч квадратних метрів тротуарної плитки, встановити 6, 8 кілометрів бордюру, 157 антивандальних лавочок та 157 урн.

    24.06.2015, 6:36