Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

У 2013 році у місті було реконструйовано та замінено 227 рекламних конструкцій, які не відповідали вимогам до оформлення міського середовища засобами зовнішньої реклами.

  • У 2013 році у місті було реконструйовано та замінено 227 рекламних конструкцій, які не відповідали вимогам до оформлення міського середовища засобами зовнішньої реклами. Про це повідомили на комунальному підприємстві ”Адміністративно-технічне управління ”. Підприємство постійно проводить інспекторські перевірки на дотримання законності розміщення рекламних засобів та відповідності їх технічного та естетичного станів.

    У 2013 році під час перевірок було видано 2 тисячі 306 попереджень власникам рекламних засобів, що мають недоліки щодо технічного або естетичного стану цих засобів. За результатами виявлених порушень власникам незаконно встановлених рекламних засобів було видано 3 тисячі 99 попереджень, 1 тисячу 138 рекламних засобів було демонтовано. На 329 рекламних засобів, що розташовуються на фасадах, після проходження процедури оформлення дозвільних документів, було видано дозволи на розміщення зовнішньої реклами, зазначають в КП «Адміністративно-технічне управління».

    Протягом минулого року на рекламних засобах було розміщено 1 тисячу 643 рекламних сюжетів соціального характеру з нагоди державних і релігійних свят, а також загальноміських культурно-масових  та спортивних заходів, додають на підприємстві.

    14.04.2014, 13:01