Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Спортсмени з 14 країн світу приїдуть на етап Кубку Європи з триатлону, який відбудеться у Дніпропетровську 24 травня.

  • Спортсмени з 14 країн світу приїдуть на етап Кубку Європи з триатлону, який відбудеться у Дніпропетровську 24 травня. Про це під час прес-конференції повідомила заступник міського голови Ірина Зайцева. «Такі змагання в Україні проводяться вперше, для нашого міста це знаменна спортивна  подія і Дніпропетровськ до неї ретельно готується. Старт, фініш і транзитна зона Кубка Європи будуть розміщені на Фестивальному причалі. З огляду на це 24 травня буде перекрито акваторію Дніпра та трасу, на якій проходитимуть змагання», - зазначила заступник міського голови Ірина Зайцева. Віце-президент Федерації триатлону України, голова оргкомітету Кубка Європи Сергій Лисов додав, що проведення  етапу Кубка Європи у Дніпропетровську погодила технічна комісія Європейської Федерації. «На думку європейських фахівців наше місто може приймати змагання такого рівня, оскільки має відповідний досвід – у 2011 та 2013 у Дніпропетровську на високому рівні у відповідності до міжнародних стандартів пройшли Чемпіонати України з триатлону», – сказав Сергій Лисов.

    Змагання триватимуть один день, до них долучаться близько 70 спортсменів із України, Білорусі, Латвії, Польщі, Естонії, Австрії, Туреччини, Сербії, Хорватії, Словенії, Румунії, Португалії, Азербайджану та Італії. Учасники боротимуться за першість у гонці на спринтерській дистанції – пропливуть Дніпром сімсот п’ятдесят метрів, здолають на велосипедах двадцять кілометрів і  пробіжать дистанцію у п’ять кілометрів. «Призовий фонд етапу Кубка Європи складає 10 тисяч євро. Спортсмени, які увійдуть у першу 20-ку – піднімуть свій європейський  та світовий рейтинги. Українські триатлоністи-призери етапу Кубка Європи представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи який відбудеться 20 червня  в Австрії», – зазначив віце-президент Федерації триатлону України Сергій Лисов.

    Заступник міського голови Ірина Зайцева наголосила, що разом з Кубком Європи на Фестивальному причалі проходитиме Чемпіонат України серед спортсменів з обмеженими можливостями та спортсменів-любителів. До цих змагань долучиться  близько 100 учасників.

    Триатлон — вид спорту, який поєднує три види спортивних змагань: плавання, велогонку та біг по шосе.

    20.05.2014, 14:34