Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Сьогодні у сквері Леніна висаджено 1,5 тисячі квітів.

  • Сьогодні у сквері Леніна висаджено 1,5 тисячі квітів. Про це під час виїзного брифінгу у сквері повідомив директор комунального підприємства «Міськзеленбуд» Михайло Крутіков. «Зранку працівники нашого підприємства висаджують кани та сальвії, бо вони найбільш стійкі до міського агресивного середовища і цвітуть аж до осені», – сказав Михайло Крутіков. Він зазначив, що на сьогодні по місту вже висаджено близько 72 тисяч квітів, вони тепер прикрашають Набережну Леніна, Набережну Заводську, площу Слави, інші сквери та меморіали міста.
    «Щойно відцвітуть тюльпани, висадимо на їх місце інші рослини. Зараз на черзі квітники біля міської ради, площі Героїв Майдану та проспекті Гагаріна. Наступного разу квіти будемо висаджувати вже у серпні-вересні, це будуть більш пізні сорти – хризантеми та тюльпани», – додав Михайло Крутіков. Він також закликав дніпропетровців не красти рослини із міських квітників. За його словами, працівники підприємства останнім часом дуже часто стикається із цією проблемою. Лише на цьому тижні невідомі викопали квіти на площі Петровського та біля театру опери та балету.
    Цього року у Дніпропетровську планується висадити понад 150 тисяч квітів, додають на комунальному підприємстві «Міськзеленбуд».
    14.05.2015, 16:28