Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Сьогодні у міській раді очільник міста Іван Куліченко привітав машинобудівників з професійним святом. Кращим з них вручив подяки та почесні грамоти.

  • Сьогодні у міській раді очільник міста Іван Куліченко привітав машинобудівників з професійним святом. Кращим з них вручив подяки та почесні грамоти. Міський голова побажав машинобудівникам міцного здоров’я, добра, оптимізму, а підприємствам розвитку.  «Дніпропетровськ сьогодні став своєрідним островом миру. Містяни проявили себе як справжні патріоти. Такого піку самосвідомості та патріотизму  ми досягли завдяки щоденній праці кожного з нас. Я дякую керівникам підприємств, що у такі складні часи ви вчасно платите зарплатню, набираєте нових співробітників та шукаєте нові ринки збуту», – сказав міський голова.

    Машинобудівна галузь міста представлена  майже 70 підприємствами, на яких працюють майже 30 тисяч осіб. Лідерами  галузі по темпах росту обсягів виробництва за вісім місяців поточного року є ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» (зростання виробництва на 21%), ПАТ «Придніпровський ремонтно-механічний» (на 21%), ПАТ «Дніпроважмаш» (на 3%), ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» (на 2%). Середня заробітна плата на економічно активних підприємствах машинобудівної галузі міста складає 3 тисячі 374 гривні..
    День машинобудівника відзначається щорічно в останню неділю вересня.

    25.09.2014, 16:43