Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Сьогодні у Дніпропетровській міській раді студентів міста привітали з їх святом – Днем студента.

  • Сьогодні у Дніпропетровській міській раді студентів міста привітали з їх святом – Днем студента. Серед запрошених на урочистий прийом були лідери студентського руху, переможці міського міжвузівського турніру «Битва за виш». “ Сьогодні вітаємо найактивніших і найуспішніших студентів нашого міста, лідерів у своїх колективах. Студентство Дніпропетровська завжди було цікавим і активним. У зв’язку з сумними подіями в нашій державі наші студенти об’єдналися у досить потужний волонтерський рух на підтримку українських бійців, які беруть участь в АТО.  Молодь активно долучається до патріотичних заходів», – зазначив міський голова Іван Куліченко.

    Очільник міста подякував студентам за проведення різноманітних  конкурсів, фестивалів, спортивних змагань і побажав їм бути активними та організовувати цікаве й  веселе студентське дозвілля, яке б запам’яталося на все життя. Після привітань Іван Куліченко нагородив переможців міських міжвузівських конкурсів. Зокрема, кращим органом студентського самоврядування стала Рада студентів Українського державного хіміко-технологічного університету. За результатами змагань міжвузівського турніру «Битва за Виш» ІІІ місце посіла команда Дніпропетровської державної фінансової академії, ІІ місце – команда Придніпровської академії будівництва та архітектури,  І місце виборола команда Дніпропетровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини. Також цей вищий навчальний заклад став кращим в організації волонтерського руху. За організацію  Дня донора, який відбувся у місті 18 листопада, відзначено представника Асоціації молодих донорів України в Дніпропетровську – студентку Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Вікторію Іванову.

    У Дніпропетровську 18 вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації та 25 навчальних закладів I-II рівня акредитації, в яких навчається близько 120 тисяч студентів, повідомляють в управлінні  у справах молоді та спорту міської ради,

    17 листопада в Україні відзначається День студента. Указ про започаткування свята підписав Президент України у 1999 році.

    19.11.2014, 17:24