Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Сьогодні у Дніпропетровській міській раді молодь привітали зі святом.

  • Сьогодні у Дніпропетровській міській раді молодь привітали зі святом. «Вітаючи вас,  мені у першу чергу хотілося б подякувати вашим батькам за те, що вони дали вам життя і дали найголовніше  - це духовність. Ми пишаємося вами, бо ви талановиті, маєте активну життєву позицію та займаєтесь благодійністю. У цей нелегкий для країни час допомагаєте тим, хто цього найбільше потребує – нашим солдатам та переселенцям», –  сказала в. о міського голови Галина Булавка. Вона побажала молоді здоров’я та натхнення.  Під час урочистостей очільниця міста найбільш активним  представникам молоді вручила грамоти та подяки міського голови.

    Під час свята нагородили 8 учасників конкурсу візуальних проектів «Там, де культура, там і мир!» та вручили їм грамоти.  «У нас дуже активна молодь, вона постійно пропонує і разом з міською владою реалізує нові проекти. Ви робите наш світ кращим», – додала заступник міського голови Ірина Зайцева.
    День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року. Цього року свято припадає на 28 червня.

    26.06.2015, 6:33