Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Сьогодні представники дніпропетровської міської організації ветеранів Афганістану передали своїм дніпродзержинським колегам дві меморіальні таблички, які були вкрадені з пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам у Дніпродзержинську. «На початку жовтня одну з табличок знайшли школярі в озері Куряче і передали об’єднанню ветеранів Афганістану Амур-Нижньодніпровського району. Другу табличку «афганцям» передав один з пунктів прийому металобрухту міста, до якого її здали невідомі. Згодом виявилося, що обидві знайдені меморіальні таблички вкрадені з пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам у Дніпродзержинську. До цього часу вони знаходилися у нас на зберіганні», – зазначив голова Дніпропетровського міського об’єднання ветеранів Афганістану Юрій Виноградов. Міліція Дніпродзержинська зараз розслідує факт вандалізму.

  • Сьогодні представники дніпропетровської міської організації ветеранів Афганістану  передали своїм дніпродзержинським колегам дві меморіальні таблички, які були вкрадені з пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам у Дніпродзержинську. «На початку жовтня одну з табличок знайшли школярі в озері Куряче і передали об’єднанню ветеранів Афганістану Амур-Нижньодніпровського району. Другу табличку «афганцям» передав один з пунктів прийому металобрухту міста, до якого її здали невідомі. Згодом виявилося, що обидві знайдені меморіальні таблички вкрадені з  пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам у Дніпродзержинську. До цього часу вони знаходилися у нас на зберіганні», -  зазначив голова Дніпропетровського міського об’єднання ветеранів Афганістану Юрій Виноградов. Міліція Дніпродзержинська зараз розслідує факт вандалізму.

    Під час заходу голова Дніпродзержинської організації ветеранів Афганістану Олег Качуровський подякував дніпропетровським колегам за повернення вкрадених табличок і сказав, що найближчим часом їх встановлять на пам’ятник.

    Пам’ятник воїнам-афганцям у Дніпродзержинську відкритий у жовтні 1994 року до дня звільнення міста від німецько-фашистських загарбників.

    14.11.2014, 11:04