Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Шановні працівники конструкторського бюро «Південне»!

 • Шановні працівники конструкторського бюро «Південне»!

  Щиро вітаю ваш колектив з 60-річним ювілеєм!

  Кожному дніпропетровцю відомі імена видатних конструкторів Михайла Янгеля, Володимира Уткіна та Станіслава Конюхова, які свого часу керували бюро і створювали його міць та славу. Завдячуючи роботі цих людей і багатотисячного колективу підприємства, нині конструкторське бюро «Південне» – лідер ракетно-космічної науки, добре знаний у всьому світі. Розробки підприємства, втілені у життя разом з Південмашем, утвердили космічний статус нашої країни, перетворили Дніпропетровськ на космічне серце держави.

  Сьогодні бюро бере участь у міжнародних космічних програмах, займається розробкою ракетно-космічного комплексу «Антарес», апарату «Січ-2-1», завершує роботу над ракетно-космічним комплексом «Циклон-4»  і долучається до запусків власного носія «Дніпро», який фахівці називають найнадійнішим у своєму класі.

  Багато проектів конструкторського бюро стали першими у світі і на сьогодні визнані класикою ракетно-космічної техніки, Ви відкривали і продовжуєте відкривати нові напрямки, Ваші успіхи піднімають атворитет нашого рідного міста і всієї України.

  Щиро дякую Вам за кропітку працю. Бажаю космічних висот у роботі, нових відкриттів та проектів. Миру, щастя та добробуту Вам і Вашим родинам!

  Дніпропетровський міський голова                                             Іван Куліченко

  10.04.2014, 14:42