Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Серед учнів 10-11 класів стартував міський конкурс творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії».

  • Серед учнів 10-11 класів стартував міський конкурс творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії». Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради Наталія Чернишова. «Конкурс «Дніпропетровськ – місто моєї мрії» організований в рамках інформаційної кампанії по популяризації позитивного іміджу Дніпропетровська, його логотипу і слогану.  До популяризації рідного міста вирішили долучити молодь, оскільки – це найбільш активна частина суспільства. Сподіваємося, якомога більше школярів візьмуть участь у конкурсі і напишуть цікаві твори про Дніпропетровськ, у яких поділяться своїми враженнями про рідне місто та ідеями щодо його майбутнього», – зазначила Наталія Чернишова.

    Конкурс проводитиметься у три етапи. «Нагородження переможців відбудеться 13 травня, вони отримають грамоти та цінні подарунки. Окрім того, володарі І місць також будуть запрошені до Дніпропетровської міської ради на зустріч із міським головою, де говоритимуть про майбутнє та сьогодення рідного міста», – додала Наталія Чернишова.

    За словами заступника начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмили Чернишової до інформаційної кампанії з популяризації Дніпропетровська долучені і учні 5-9 класів, їм запропоновано участь у конкурсі малюнків «Моє рідне місто – столиця космічних технологій». В рамках інформаційної кампанії у школах міста також проводяться різні тематичні заходи, присвячені Дніпропетровську: брей-ринги, бібліотечні уроки, спортивні змагання, сказала Людмила Чернишова.

    Міський конкурс творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії» організований в рамках інформаційної кампанії проекту «Місто світових брендів. Впровадження маркетингово-інвестиційної стратегії Дніпропетровська». Цей проект впроваджується коштом Федерації канадських муніципалітетів. Логотип і салоган Дніпропетровська теж було розроблено їх коштом, повідомляють в управлінні міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради.

    22.04.2014, 14:16