Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Протягом першого кварталу поточного року фахівцями районних управлінь-служб у справах дітей виявлено та поставлено на облік 90 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  • Протягом першого кварталу поточного  року фахівцями районних управлінь-служб у справах дітей виявлено та поставлено на облік 90 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це повідомили в управлінні-службі у справах дітей Дніпропетровської міської ради. Для соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за результатами відвідувань управліннями-службами у справах дітей вживаються відповідні заходи. З початку року управліннями-службами у справах дітей до судів направлено 31 позовну заяву на позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують своїх обов’язків по вихованню дітей,  до правоохоронних органів щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності направлено 37 клопотань, 3 дитини відібрано з сім’ї, 4 дитини влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації дітей для вирішення їх подальшої долі, 3 дитини влаштовано до лікарні, зазначають в управлінні-службі.

    Питання щодо захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, систематично розглядаються на засіданнях комісій з питань захисту прав дитини, координаційних радах.

    На обліку в районних управліннях-службах у справах дітей знаходяться 894 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах, серед них діти, які проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків; діти, які систематично самовільно залишають місце свого проживання; діти, над якими скоєно фізичне, психологічне економічне, сексуальне насильство.

    15.05.2014, 13:55