Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Протягом місяця комунальне підприємство „Управління контролю за благоустроєм міста” склало 41 протокол щодо порушення правил благоустрою.

  • Протягом місяця комунальне підприємство „Управління контролю за благоустроєм міста” склало 41 протокол щодо порушення правил благоустрою. Про це повідомили на самому підприємстві. Найбільшу кількість протоколів працівники підприємства виписали за проведення земляних робіт без оформлення  ордеру, розклеювання інформаційної продукції у непередбачених для цього місцях та не відновлення благоустрою після проведення земляних робіт. Працівники «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності»  також перевіряють дотримання правил благоустрою. За березень інспектори підприємства склали 26 протоколів, більшість з них за незадовільний стан прилеглої території. На підприємстві зазначають, що перед тим, як виписати протокол, інспектори надають припис, в якому вказано за який час необхідно усунути порушення. Якщо після цього порушення не усунене, накладається штраф.  Згідно із Законом України «Про благоустрій населених пунктів» за порушення правил благоустрою міста передбачені штрафи: для фізичних осіб від 340 до 1 тисячі 360 гривень, для суб’єктів підприємницької діяльності та посадових осіб — від 850 до 1 тисячі 700 гривень.

    Щодо порушення правил благоустрою можна звертатися  за телефоном 726-60-35 (“Управління контролю за благоустроєм міста”) та 375-55-51 («Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку  та захисту інтелектуальної власності»).

    04.04.2014, 15:13