Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Представники громадських організацій створили благодійний фонд допомоги армії, пораненим солдатам та переселенцям з півдня та сходу країни «Громадська підтримка».

  • Представники громадських організацій створили благодійний фонд допомоги армії, пораненим солдатам та переселенцям з півдня та сходу країни «Громадська підтримка». Про це під час брифінгу повідомила голова Громадської ради при Дніпропетровській міській раді Олена Данчук. «Благодійний фонд почав працювати сьогодні. Його робота буде максимально прозорою, про всі витрати представники фонду повідомлятимуть громадськість», – зазначила Олена Данчук. За словами директора благодійного фонду «Громадська підтримка» Сергія Олійника, кошти на рахунки фонду може перераховувати кожен бажаючий. «У Дніпропетровську люди дуже активно допомагають і військовим, і переселенцям. Громадські організації, влада та небайдужі містяни згуртувалась задля допомоги нужденним. Наше місто у цьому плані є взірцем для всієї країни», – додав Сергій Олійник. Він сказав, що на перші перші пожертви будуть закуплені бронежилети, прилади нічного бачення для українських військових та товари першої необхідності для переселенців.

    Голова Громадської ради при Дніпропетровській міській раді Олена Данчук наголосила, що при громадській раді працює робоча група, яка допомагає українським солдатам та переселенцям із Криму, Донеччини та Луганщини. З-поміж іншого, представники робочої групи організовують для солдат консультації психологів та юристів, для переселенців – збирають одяг та продукти харчування.

    На сьогодні у Дніпропетровському центрі допомоги переселенцям зареєстровано понад 2 тисячі переселенців із півдня та сходу країни.

    03.07.2014, 9:34