Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Постійна комісія Дніпропетровської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю пропонує мешканцям міста внести свої зміни та доповнення до Статуту територіальної громади Дніпропетровська

  • Постійна комісія Дніпропетровської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю пропонує мешканцям міста внести свої зміни та доповнення до Статуту територіальної громади Дніпропетровська. Про це повідомили у департаменті забезпечення діяльності міської ради-апараті Дніпропетровської міської ради. З існуючим варіантом Статуту (http://dniprorada.gov.ua/statut-teritorialnoi-gromadi-mdnipropetrovska) та пропозиціями депутатів щодо змін та доповнень до нього (http://dniprorada.gov.ua/files/proekt-statutu.pdf) можна ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради http://dniprorada.gov.ua/. Нові пропозиції можна надсилати на електронну адресу: zakon.dmr@gmail.com. Депутати розглянуть надану інформацію, після чого вона буде оприлюднена для обговорення громадськості.

    Статут територіальної громади міста Дніпропетровська був прийнятий ще у 2001 році і вже не відповідає вимогам чинного законодавства. З огляду на це за ініціативи депутатів міської ради сьогодні проводиться активна робота щодо внесення всіх необхідних змін та доповнень до головного документу міста, додають у департаменті.

    11.06.2014, 16:24