Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Понад дві тисячі студентів Дніпропетровська отримують персональні стипендії та стипендії різних підприємств і організацій.

  • Понад дві тисячі студентів Дніпропетровська отримують персональні стипендії та стипендії різних підприємств і організацій. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Серед цих студентів 37 стипендіатів Президента України, 26 – Верховної ради України, 50 – міської ради. Останні кожен семестр отримують  стипендії, розмір яких становить 1 тисяча 460 гривень для вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, 1 тисяча 100 гривень – для вищих навчальних закладів I-ІІ рівня акредитації.

    У місті щорічно проводиться міський конкурс проектів „Молодь Дніпропетровська – рідному місту”, учасники якого пропонують свої плани вирішення існуючих міських проблем. У цьому році на розгляд конкурсної комісії було подано 27 проектів. Підсумки конкурсу будуть підведені у грудні. Для допомоги у працевлаштуванні учнівської та студентської молоді у вільний від навчання час створено сайти  jobs.dp та shabashka.dp, які працюють як онлайн – біржі праці. За допомогою цих інтернет-ресурсів  студенти міста мають змогу знайти постійну або тимчасову роботу, зазначають в управлінні.

    З кожним роком  більш масовим стає міський фестиваль-конкурс самодіяльних колективів вищих навчальних закладів „Студентська весна”. Цього року володарем Гран-прі фестивалю став творчий колектив Українського державного хіміко-технологічного університету. Завдяки активній участі студентської творчої молоді динамічно розвивається відкритий міжвузівський чемпіонат КВН «КаВуН». У цьогорічному чемпіонаті беруть участь 47 команд, які представляють не лише вищі навчальні заклади Дніпропетровська, а й Харкова, Донецька, Луганська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Макіївки та інших міст України.

    У Дніпропетровську 18 вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації та 25 навчальних закладів I-II рівня акредитації, в яких навчається близько 120 тисяч студентів. Сьогодні близько 30 тисяч студентів Дніпропетровська мешкають у 84 гуртожитках. В 386 студентських сім’ях (обидва члени сім’ї – студенти) виховуються 172 дитини, додають в управлінні.

    19.11.2014, 17:23