Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Понад 9 тисяч школярів з Дніпропетровщини пройшли пробне тестування, яке відбулось 22 та 29 березня.

  • Понад 9 тисяч школярів з Дніпропетровщини пройшли пробне тестування, яке відбулось 22 та 29 березня. Про це повідомили у Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання  якості освіти. 22 березня відбулось тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та іноземної мови. 29 березня  – з  математики, історії України, біології, географії та світової літератури. Після завершення тестування кожен учасник пробного ЗНО отримав бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів. Учасники пробного тестування також мають змогу отримати свій результат у 200-бальній шкалі. Для цього їм необхідно зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» та внести відповіді зі свого паперового бланка. Результат буде через 7-10 днів, зазначають у центрі оцінювання  якості освіти.

    У центрі оцінювання  якості освіти нагадали, що вартість одного тестування складає 89 гривень. У разі неявки учасника на пробний тест з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються. Проте, ті, хто не зміг пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж 3 днів  на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів. Окрім  того, учасники пробного тестування мають можливість з 1 січня проходити онлайн тестування на сайті www.dneprtest.dp.ua., всім іншим така функція буде доступна лише з 1 квітня.

    Пробне тестування –це гарна нагода для  учнів перевірити свої знання, адаптуватися до обстановки, розрахувати час та опанувати хвилювання, зазначають управлінні освіти та   науки Дніпропетровської міської ради. Цього навчального року у Дніпропетровську  випускниками 11-х класів є  5 тисяч 131 учень.

    31.03.2014, 15:04