Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Понад 700 молодих людей з початку року влаштувались на роботу за допомогою своєрідної біржі праці для молоді “Shabashka.dp”, сторінка якої розміщена в соціальній мережі «Вконтакті».

  • Понад 700 молодих людей з початку року влаштувались на роботу за допомогою своєрідної біржі праці для молоді  “Shabashka.dp”, сторінка якої розміщена в соціальній мережі «Вконтакті». Про це під час прес-конференції повідомив заступник  керівника проекту «Шабашка» Віктор Соломко.  За його лише за останній місяць на сторінці «Шабашка» роботу знайшли понад 50 чоловік. «Зазначений проект ми просуваємо через сторінку в соціальній мережі «Вконтакті», оскільки ця мережа користується популярністю серед молоді. На нашу сторінку на сьогодні підписалися близько 4 тисяч людей. Проект «Шабашка» розрахований у першу чергу на студентів та школярів, які шукають постійну та тимчасову роботу, а також разовий заробіток. Серед претендентів найбільшим попитом користуються робота промоутера та офіціанта», – зазначив Віктор Соломко. За його словами, на сторінці роботодавці та претенденти на роботу  розміщують вакансії та резюме.У свою чергу координатори «Шабашки» перевіряють роботодавців, і якщо їх вакансія виявиться підозрілою, то останнього вносять у чорний список.

    Проект «Шабашка» створений у 2012 році за ініціативою активної молоді міста за підтримки молодіжної ради при міському голові Дніпропетровська.

    На сьогодні у Дніпропетровську мешкає понад 400 тисяч молодих людей від 14 до 35 років, серед них близько 120 тисяч студентів.

    29.07.2014, 13:21