Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Понад 50 безкоштовних семінарів, тренінгів та майстер-класів для підприємців міста провело з початку року управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради.

  • Понад 50 безкоштовних семінарів, тренінгів та майстер-класів для підприємців міста провело з початку року управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. Про це повідомили в самому управлінні. Безкоштовні семінари відвідали понад 1, 5 тисячі підприємців, вони прослухали лекції досвідчених спеціалістів та бізнес – тренерів про фінансування бізнес-проектів, розвиток бізнесу в нинішніх умовах, збільшення прибутку і зниження витрат тощо. Навчання підприємців проводиться в рамках міської програми розвитку малого і середнього підприємництва.

    В управлінні наголошують, що відвідати семінар може будь-який підприємець, для цього необхідно надіслати заявку на електронну адресу  управління: Dnepr-office@rambler.ru, або звернутися за телефоном 726-33-25,  семінари безкоштовні. Дізнатися про заплановані семінари та тренінги можна на головній сторінці сайту «Електронний Бізнес-центр» міської ради www.bc.dniprorada.gov.ua.

    На сьогодні у Дніпропетровську зареєстровано близько 150 тисяч юридичних та фізичних осіб підприємців.

    29.08.2014, 13:26