Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Понад 25 тисяч адміністративних послуг було надано Центром надання адміністративних послуг Дніпропетровської міської ради з початку року.

  • Понад 25 тисяч адміністративних послуг було надано Центром надання адміністративних послуг Дніпропетровської міської ради з початку року. Про це повідомили у самому Центрі. Найбільш популярні дозволи – 34,8 %  від представників ДАІ, переважно це дозволи на перевезення великогабаритних вантажів, узгодження маршрутів перевезення небезпечного вантажу тощо. Майже 19% документів підготували співробітники департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації, більшість з них – дозволи на спеціальне водокористування та на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Представниками державної санітарної епідемічної служби видано понад 17% документів – це різноманітні дозволи та висновки експертиз. За співробітниками департаменту державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області майже 12% від загальної кількості документів , в основному це реєстрація  декларації про початок виконання підготовчих і будівельних робіт та декларації про готовність об’єкта до експлуатації, зазначають у центрі адміністративних послуг.

    Окрім тих послуг, що вже надавалися Держгірпромнаглядом через Центр, додатково введено послугу «Відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування», а Держсанепідслужбою додатково надається адміністративна послуга «Видача фізичним особам висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів». На сьогодні у центрах адміністративних послуг консультації та різні види документів надають 28 управлінь, служб, департаментів та дозвільних органів. Перелік послуг, які надаються через Центр, розміщено на веб-порталі Віртуального офісу електронних послуг Дніпропетровської області «Відкрита влада» (e-services.dp.gov.ua).

    Сьогодні у місті працюють два центри адміністративних послуг – «Правобережний» та «Лівобережний». Центр «Лівобережний» знаходиться на просп. Правди, 42 тел. 726-30-69,  «Правобережний» на просп. К. Маркса, 75 (у приміщенні міської ради) тел. 742-84-08.

    24.11.2014, 16:52