Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. З таким закликом до мешканців Кіровського району звертаються у Кіровській районній раді.

  • Перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. З таким закликом до мешканців Кіровського району звертаються у Кіровській районній раді. «Якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках, якщо Ваші дані були записані невірно, якщо Ви хочете змінити тимчасово місце голосування на виборах народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня 2014 року, просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровського району. Це можна зробити у зручний для Вас час, адже уточнення бази даних Реєстру відділ здійснює на постійній основі», – йдеться у зверненні.
    Відділ ведення Державного реєстру виборців Кіровського району знаходиться за адресою: вул. Ленінградська, 42, 1-й поверх, каб. №15 і працює у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45). Контактний телефон: (056) 778-28-43.
    Державний реєстр виборців – автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України

    22.09.2014, 15:36