Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Негайно приступити до вивезення стихійних звалищ, що залишилися після вересневого буревію доручив комунальним службам та головам районних у місті рад перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

  • Негайно приступити до вивезення стихійних звалищ, що залишилися після вересневого буревію доручив комунальним службам та головам районних у місті рад перший заступник міського голови Анатолій Крупський. «На різних вулицях міста накопичились смітники, в основному це купи гілок і листя, які комунальники  не прибрали після буревію. Загалом, з’явилося близько 30 тисяч кубометрів сміття. Не припустимо, коли сміття знаходиться на проїжджій частині, як на вулицях Соціалістичній, Каверіна та Чичеріна. На жаль, такі випадки не поодинокі. Вимагаю об’єднання зусиль для приведення міста у належний стан», – наголосив під час наради Анатолій Крупський. Він доручив щомісяця звітувати про виконану роботу та надавати план робіт на наступний місяць. За порушення графіку вивезення керівники департаменту комунального господарства,  управління житлового господарства та районних у місті рад відповідатимуть особисто. У грудні комунальники мають вивезти 13 тисяч кубометрів сміття. Анатолій Крупський закликав містян контролювати роботу відповідних служб та повідомляти, якщо вона виконана незадовільно.

    «На сьогодні проведено інвентаризацію смітників, що утворились на вулицях міста та розроблений план з їх ліквідації», – сказав в.о. начальника управління житлового господарства міської ради  Владислав Грицай. Сьогодні до роботи з вивезення смітників вже стали у Самарському, Амур-Нижньодніпровському, Бабушкінському, Жовтневому та Кіровському районах. Завтра до них приєднаються Індустріальний та Ленінський райони. Найближчим часом звалища буде ліквідовано на ул. Героїв Сталінграда, вул. Гладкова, на вул. Соціалістичній, на просп. Воронцова, на вул. Димитрова, просп. Кірова, на вул. Молодогвардійській.

    За словами Анатолія Крупського у міському бюджеті виділено кошти на виконання зазначених робіт.

    04.12.2014, 18:02