Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

На сьогодні понад 180 осіб з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим звернулися до профільних управлінь та служб Дніпропетровської міської ради, а також різних державних установ міста щодо вирішення своїх нагальних питань.

  • На сьогодні понад 180 осіб з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим звернулися до профільних  управлінь та служб  Дніпропетровської міської ради, а також різних  державних установ міста щодо вирішення своїх  нагальних питань. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Зокрема, переселенцям надано консультативну допомогу щодо отримання постійного або тимчасового житла, матеріальної допомоги, різних соціальних виплат, пенсій, відновленні документів. Окрім того, таким особам допомагають у працевлаштуванні, забезпеченні медичною допомогою, влаштуванні дітей у школи, дитсадки тощо.

    За інформацією управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, на сьогодні до навчальних закладів міста влаштовано 40 дітей, які мешкали у Криму та зазначених областях, з них 11 дітей влаштовано у дошкільні навчальні заклади та 29 – у загальноосвітні навчальні заклади.  Окрім того, до районних організацій Товариства  Червоного  Хреста звернулося 12 переселенців із Криму, де вони були забезпечені  гарячим харчуванням, продуктовими наборами, одягом, іграшками для дітей.

    При управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради працює телефон «гарячої лінії» – 745-56-57, де переселенці можуть отримати консультації щодо різних питань, у тому числі соціально-побутових.

    05.06.2014, 14:35