Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

На сьогодні коштом державного та обласного бюджетів оздоровлено160 юних дніпропетровців.

  • На сьогодні коштом державного та обласного бюджетів оздоровлено160 юних дніпропетровців. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Діти відпочивали у державному центрі „Молода гвардія” та у Дитячому оздоровчому центрі соціальної реабілітації „Перлина Придніпров’я”.

    Зараз 8 тисяч 300 дітей відпочивають у пришкільних таборах Дныпропетровська, де для них працюють гуртки, проводяться розважальні заходи та екскурсії, зазначають в управлінні.

    В управлінні у справах молоді та спорту наголошують, що загалом, цього літа планується оздоровити 50 тисяч школярів. Серед них і діти із соціально незахищених категорій, вони поїдуть до оздоровчих закладів Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької та Одеської областей. Цього року вперше організовано відпочинок для учнів дитячих спортивних шкіл, при цьому юні спортсмени відпочинок поєднуватимуть з тренуваннями.

    Цього літа на оздоровлення дітей із міського та районного бюджетів планується виділити близько 7 мільйонів гривень, додають в управлінні.

    13.06.2014, 13:30