Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

На сьогодні 19 тисяч 292 родини міста отримують субсидію на житлово-комунальні послуги.

 • На сьогодні 19 тисяч 292 родини міста отримують субсидію на житлово-комунальні послуги. Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника відділу управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Наталія Сушкевич. «Із загальної кількості сімей, які отримують житлові субсидії на період опалювального сезону,  263 є студентами, що мешкають у гуртожитку, 6 тисяч 9 родин мають борги перед житлово-комунальними підприємствами. З початку року 10 сімей, які мешкають у негазифікованих приватних будинках,отримали готівку для придбання твердого палива та скрапленого газу», – зазначила Наталія Сушкевич.

  Згідно спрощеного порядку для  призначення житлової субсидії власник житла звертається  до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації  та подає наступні  документи: паспорт, довідки про доходи працездатних осіб за останні шість місяців, заповнює заяву (із зазначенням ідентифікаційного номеру та особових рахунків житлово-комунальних підприємств),  декларацію про  доходи та майновий стан.

  За словами Наталії Сушкевич, сім’ї, які не мають права на отримання субсидій на загальних підставах, можуть звернутися до відповідної  комісії райвиконкому з надання субсидій. «Виходячи з конкретних обставин, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, комісія приймає рішення про призначення або не призначення субсидії за винятковими  обставинами, наприклад, таких як: не власник житла, наявність понад двох автомашин,придбання житла у термін до одного року тощо. За рішенням комісії на сьогодні житлову субсидію змоглиотримати 3 тисячі  475 родин. Субсидія призначається на опалювальний і неопалювальний сезон. Після закінчення опалювального сезону, за необхідності, можна звернутисяна призначення субсидії на неопалювальний сезон», – додала Наталія Сушкевич.

  Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання (з урахуванням пільг) і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу. Норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 кв. метра на наймача і кожного зареєстрованого  в житловому  приміщенні  та додатково 10,5 кв. метра на всіх зареєстрованих.

  Сім’ї, яким призначена субсидія, сплачують за житлово-комунальні послуги 15% середньомісячного сукупного доходу. Сім’ї пенсіонерів та інших непрацездатних громадян сплачують  за житлово-комунальні послуги 10%середньомісячного сукупного доходу, зазначають в управлінні праці та соціального захисту населення міськради.

  06.03.2014, 19:03