Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

На День міста на алеях центральної частини проспекту Карла Маркса проходитиме арт-фестиваль «Прописка у художньому кварталі».

  • На День міста на алеях центральної частини проспекту Карла Маркса проходитиме арт-фестиваль «Прописка у художньому кварталі». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. На фестиваль з’їдуться понад 200 учасників, серед них художники, дизайнери, майстри народного мистецтва і петриківського розпису, фотохудожники, фольклорні колективи, юні музиканти. На фестивалі мешканці і гості міста зможуть придбати вироби із кераміки, дерева, соломки, лози, а також килими і гобелени, обереги, кукли-мотанки, віночки, сорочки-вишиванки та багато іншого, зазначають в управлінні.

    На паралельній алеї проспекту редакція газети «Наше місто» та громадська організація «Клуб виноградарів Придніпров’я» представлять фестиваль-дегустацію продуктів виноградарства «Дніпропетровська лоза».

    Європейська площа теж стане одним із святкових майданчиків. Зранку там стартує ІІІ Всеукраїнський дитячий фестиваль моди. Свої роботи демонструватимуть більше 10 молодих дизайнерів у віці до 16 років, понад 20 дитячих театрів моди, а також торгові марки та салони-магазини  дитячого одягу. Ввечері на цій же сцені розпочнеться фінал V Всеукраїнського фестивалю стилю і краси «Дніпропетровськ і мода». За отримання Гран-Прі змагатимуться понад 30 дизайнерів одягу з різних міст України, додають в управлінні.

    10.09.2014, 16:16