Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

На День міста 13 вересня на дніпропетровськый набережній проходитиме багато різних заходів.

  • На День міста 13 вересня  на дніпропетровськый набережній проходитиме багато різних заходів. Зокрема, від вул. Столярова до вул. Половицької  упродовж дня активісти молодіжного художнього кварталу «К 12» організують цікаву програму: благодійний гаражний розпродаж і пікнік, виставку світлин та малюнків на патріотичну тематику, майстер-класи та розваги для дітей, роботу спортивного майданчика від клубу активного відпочинку КАVA, а також фестиваль рок музики «Dnipro Rock 2014».  На майданчику перед цирком для шанувальників «живої» музики пройде щорічний парад оркестрів. Кожну годину між виступами оркестрів заплановані майстер-класи від танцювальних колективів. Усі бажаючі зможуть навчитися танцювати танго, сальсу, бачату, хіп-хоп, зазначають в управлінні.

    Упродовж дня на набережній (від готелю «Дніпропетровськ» до Фестивального причалу) проходитиме спільна акція молодих місцевих поетів та художників «Поети+художники», а також фотовиставка учасників конкурсу «Дніпропетровськ читає». На майданчику навпроти готелю «Дніпропетровськ» проходитиме розважальна програма  за участі  колективів Дніпропетровського планетарію та телетеатру. Там же ввечері розпочнеться показ найкращих фільмів із колекції міжнародного фестивалю «Дніпро-сінема» і святкування 110-ї річниці від дня народження Олександра Довженка.

    Навпроти ресторану «Горець» творчі колективи  закладів культури презентуватимуть мешканцям і гостям міста програму дитячих талантів «Дніпропетровськ – місто дитячих усмішок!». Вже ввечері розпочнеться гала-концерт учасників ІІІ міжнародного фестивалю пісочної анімації «Прикосновение», додають в управлінні.

    09.09.2014, 15:48