Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

На 97% готові до опалювального сезону теплопостачальні підприємства міста.

  • На 97% готові до опалювального сезону теплопостачальні підприємства міста. Про це під час прес-конференції повідомив директор комунального підприємства «Дніпропетровські міські теплові мережі» Микола Шипка. «На нашому підприємстві вже готові 222 котельні із 231, 160 теплових пункти із 168, у повному обсязі виконано ремонти найбільших магістральних теплових мереж, наразі планово виконуються ремонтні роботи деяких котлів, насосів та іншого обладнання», – зазначив Микола Шипка. За його словами, у зв’язку з необхідністю економії газу, цього року підприємство закрило три котельні – у мікрорайоні  Аеродром-1, на вул. Громова, 2 та Кавалерійській,9. «Ці котельні працювали не на повну потужність, тепер споживачі, яких вони обслуговували отримуватимуть тепло від сусідніх котелень. Такий крок дозволяє нам  заощадити близько 650 тисяч метрів кубічних газу за рік, а це близько 1% від загальної кількості споживання підприємства», – додав Микола Шипка. За його словами, ще дві котельні переведені на вугілля, три – модернізовані, там  встановлені нові горілки, які дають можливість заощадити 3,5 % газу на рік від загальної кількості споживання підприємства.

    Теплопостачальники нагадали, що опалювальний сезон розпочнеться, коли середньодобова температура протягом трьох діб не перевищуватиме +8 градусів. У той же час вони закликали містян ще до початку опалювального періоду розрахуватися з боргами. На сьогодні дніпропетровці завинили за опалення понад 300 мільйонів гривень.
    У Дніпропетровську  працює 542 котельні, з них 388 знаходяться у комунальній власності. Послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплоенерго», «Коменергосервіс» та «Теплотранс».

    28.08.2014, 15:41