Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Маленьким дітям, людям похилого віку, а також тим, хто має хронічні захворювання у період сильної спеки не варто перебувати довгий час на вулиці.

  • Маленьким дітям, людям похилого віку, а також тим, хто має хронічні захворювання у період сильної спеки не варто перебувати довгий час на вулиці. На цьому під час прес-конференції наголосила головний лікар Дніпропетровського міського центру здоров’я Алла Толчинська. «Під час сильної спеки краще взагалі не виходити на вулицю – робити усі справи краще вранці або ввечері, коли спадає температура повітря. Любителям пляжів варто відвідувати їх не у спекотні денні години, а рано вранці або ж після обіду. На пляжі слід перебувати в тіні, оскільки на палючому сонці чи навіть у воді збільшуються шанси отримати сонячний, тепловий удар чи опіки. У спекотні дні особливу увагу слід приділяти питному режиму, пити треба часто, краще просто очищену або кип’ячену воду, несолодкі компоти, холодний чай. Пиво та алкогольні напої вживати взагалі не рекомендується, оскільки вони призводять до ускладнень хронічних захворювань та інших ризиків. Влітку слід носити головні убори та одяг із натуральних тканин, так, щоб він не сильно прилягав до тіла. Жінкам рекомендовано наносити мінімум косметичних засобів, бо косметика уповільнює теплообмін, а якщо її наносити досить багато, то може навіть виникнути пігментація шкіри. Загалом влітку з собою постійно необхідно носити пляшку з водою», – зазначила Алла Толчинська.

    Харчуватися влітку краще низькокалорійною їжею. За словами головного лікаря міського центру здоров’я, слід віддати перевагу овочам та фруктам. Особливу увагу влітку необхідно звертати на умови зберігання і строк реалізації молочних виробів. У цю пору року вони швидко псуються через бактерії. Загалом купувати продукти необхідно лише у магазинах, уникаючи стихійних ринків. Як правило у літній період великим попитом користуються кондиціонери. Приміщення, у якому людина знаходиться тривалий час обов’язково потрібно провітрювати та кондиціонувати. «Кондиціонери необхідно регулярно чистити, оскільки з часом в них накопичуються бруд і  різні бактерії, які потім потрапляють у повітря.  Різниця між температурами на вулиці і у кімнаті, де працює кондиціонер, не повинна перевищувати 5-7 градусів», – додала Алла Толчинська.

    17.07.2014, 15:26